Cześć!

Jestem Wiola, optymistka wiecznie z głową w chmurach. Studiowałam historię, jednak bliżej mi do artystycznej duszy niż Pani nauczyciel. Cenie sobie dobrą muzykę i punktualność. Jestem uparta i ponoć za dużo mówię. Kocham ciągłe zmiany, nie lubię stać w miejscu. Lubię poznawać nowych ludzi którzy zarażają pasją i inspirują. Uwielbiam piękne zachody słońca, miękkie światło i proste kadry.  Fotografią interesuję się od jedenastu lat, jednak od niespełna trzech zajmuje się zawodowo. 

Fotografię kocham za możliwość pokazania świata moimi oczami, za umiejętność zatrzymania czasu, za uwiecznienie gestu, detalu. Fotografia daje mi możliwość rozwoju, ciągłej nauki, dążenia do perfekcji.  Łapanie ulotnych kadrów w znacznym stopniu rozwinęło moją wyobraźnię, dzięki czemu ciągle chcę szukać nowych miejsc, wymyślać sesje, pogłębiać warsztat. Fotografia dla mnie to nie drogie body z  podpiętym jeszcze droższym obiektywem, ale umiejętność uchwycenia ulotnej chwili.

Każdy mój dzień nieodłącznie związany jest z fotografią. Przeglądam setki zdjęć, szukam inspirujących blogów, planuje sesje. Jestem szczęściarą mogąc wykonywać pracę którą uwielbiam.