A więc jestem. Przez dobre trzy tygodnie na blogu był mały zastój, wordpress spłatał mi małego figla. Tak, tak blogowanie…wcale nie jest takie proste, różami nie usłane w szczególności gdy chodzi o sprawy techniczne. A jeszcze trudniejsze gdy wszystko chce się ogarnąć samemu i niema się o tym zielonego pojęcia.  A jednak bez dramatu, można? Można!Przekopałam internety, poklikałam, pokombinowałam i udało się. Powróciłam do życia blogowego. Pomimo gotowych postów żadną siłą nie mogłam ich opublikować. Za to teraz Was nimi zasypie.
Moja mała awaria pokomplikowała sprawę projektu365. Jednak nie poddałam się! Publikowałam! Wiedzą o tym dobrze osoby, które śledzą mój profil na instagramie. Powoli nadrabiam zaległości na blogu. Szykuje się kilka zmian, kilka aktualizacji. Mam kilka sesji, którymi muszę się z Wami podzielić. Ślubna sesja Ani i Pawła, indywidualna Marty, kilka wpisów tematycznych…Wypatrujcie. Ja siadam do postprodukcji, bo przez problemy z wordpressem wszystko odwlekło się w czasie. Zabieram się do pracy, a do Was mam pytanie.
Na fanpag’u rzuciłam pomysł z konkursem. Są chętni? Dajcie odzew czy jesteście zainteresowani, a ja postaram się zaproponować coś fajnego 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *