Długo zabierałam się za zrobienie tego wpisu. Do końca nie wiedziałam w jakiej formie zbudować ten post, ale oto jestem, piszę. To dla mnie bardzo ważny wpis bo to dzięki Patrycji i Dawidowi powstał ta strona, ten blog. To na ich ślubie robiąc zdjęcia, a później obrabiając stwierdziłam że właśnie to lubię robić. To sprawia mi radość!
Pomimo tego, że zdjęcia pstrykałam od kilku było to bardziej zajęcie hobbistyczne niż coś poważnego. Teraz wszystko się zmieniło. Coraz więcej fotografuje, a co za tym idzie uczę się. Choć zdaje sobie sprawę, że przede mną dłuuga droga to z nieukrywaną przyjemnością ruszam!
Co do wielkiego dnia młodej pary, było bajecznie! Styczeń, na dworze bielutko!Po prostu bajka! Ach co to był za ślub!Z chęcią bym to powtórzyła! Wrzucam w tym wpisie tylko kilka zdjęć z przecudnej soboty z dwóch powodów. Pierwszy jest taki że zapchałabym dysk 🙂 drugi, zdjęcia były częścią prezentu nie chciałabym zdradzać wszystkich szczegółów wspomnianej soboty 🙂 Uwierzcie mi na słowo było super!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *